FIRMY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM.

.

 

  

http://www.voigt.pl/

 

 

TO-MO s.c

Wrocław 51-117

ul. Paprotna 8

071  7921117

0692139870

 

www.hoeveler.com

 

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni Firmie Bell - producentowi kosmetyków do makijażu ust, oczu i pielęgnacji skóry, za podarowane nam zestawy upominków. Dzięki Wam obdarujemy naszych przyjaciół, którzy zawsze służą pomocą naszym zwierzętom.

 

http://www.bell.com.pl/

 

 

Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Arkady za podarowanie nam przepięknych książek, które z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia  ofiarujemy naszym najmłodszym wolontariuszom.

WYDAWNICTWO ARKADY powstało w 1957 roku z połączenia "Budownictwa i Architektury" oraz oficyny "Sztuka". Nazwa nawiązuje do tradycji miesięcznika artystycznego, wydawanego w Warszawie w latach 1935-1939, właśnie pod tytułem "Arkady". Na łamach "Arkad" podejmowano tematy z zakresu wzornictwa przemysłowego, propagowano sztukę nowoczesną, ukazywały się artykuły z historii sztuki. Autorami tekstów były takie osobistości jak J.Parandowski, M.Walicki czy W.Tatarkiewicz. Kontynuacji zadania popularyzacji sztuki podjęło się WYDAWNICTWO ARKADY.

 

http://www.arkady.com.pl/

 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises za podarowanie nam gadżetów reklamowych. Jesteśmy zaszczyceni i ogromnie Wdzięczni za bezinteresowną pomoc i troskę. Dochód ze sprzedaży ofiarowanych nam rzeczy przeznaczony będzie na utrzymanie zwierząt w "Przystani OCALENIE"

www.harlequin.pl

MULTICO Oficyna Wydawnicza specjalizuje się w książkach o tematyce przyrodniczej, od podręczników, przez specjalistyczne atlasy roślin i zwierząt, albumy fotograficzne o przyrodzie Polski, popularne przewodniki terenowe do oznaczania gatunków, atlasy i poradniki dla leśników, książki ogrodnicze dla amatorów i producentów, poradniki chowu zwierząt gospodarskich, poradniki hobbistyczne dla wędkarzy, akwarystów, kolekcjonerów minerałów i muszli, miłośników zwierząt domowych, działkowiczów itp. Naszym celem jest przedstawienie piękna, różnorodności i niepowtarzalności przyrody, zwłaszcza ojczystej, w możliwie wielu aspektach. Pragniemy poprzez piękne i mądre książki wzbudzić szacunek i miłość do przyrody - naszego jedynego środowiska życia. Jesteśmy za nie odpowiedzialni jako ludzie - najwyżej rozwinięty gatunek na Ziemi.

 

www.multicobooks.com.pl

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Firmie Kik Gel za podarowanie nam najwyższej jakości  opatrunków żelowych. Podarowane nam Aqua-Gele są niezastąpione w leczeniu przewlekłych ran naszych dwóch podopiecznych Havanki i Grafitka. Ich nowatorska struktura sprawia że nałożony opatrunek nie tylko goi zranione miejsce ale dodatkowo chroni przed urazami i chłodzi co przynosi widoczną ulgę naszym konikom. Bardzo serdecznie dziękujemy.

www.kikgel.com.pl

Serdecznie dziękujemy firmie BIELENDA Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o  za podarowanie nam swoich wyrobów: mydeł szamponów i olejków.  Wszystkie kosmetyki BIELENDA są przebadane dermatologicznie przez osoby z alergicznymi  chorobami skóry lub ze szczególną skłonnością do uczuleń. Wysokie wymagania przy badaniach dermatologicznych, dają gwarancję, iż kosmetyki Bielenda nie tylko nie uczulają, a wręcz przeciwnie, pomagają złagodzić już istniejące stany podrażnieniowe.  Jesteśmy wdzięczni za ofiarność i szczęśliwi, że na naszej stronie możemy promować firmę, która szczyci się znakiem "nie testowane na zwierzętach".

 

www.bielenda.pl

 


 

 

Sklep zoologiczny Kormoran